اگر زنم این ماجرا را بفهمد حتما از من جدا میشود لطفا مرا راهنمایی کنید

0
408
Loading...
سلام  من یک مرد  32 ساله هستم که 5 سال پیش با همسرم ازدواج کردیم و زندگی خوبی داریم . اما من مزاج گرم دارم و بیشتر علاقه دارم تا رابطه زناشویی با همسرم داشته باشم . ایشان بسیار سرد مزاج هستند و شاید اگر در طول ماه اصرار من‌ نباشد حتی یک بار هم نیاز جــنسی نداشته باشند .  منم وقتی میبینم اینقدر نسبت به خواسته جــنسی من بیتوجه شده خیلی سرد شدم

graphicstock.com

متاسفانه از همان بدو شروع زندگی از روابط جنسی که با همسرم داشتم رضایت نداشتم . روابط جنسی ما هیچگونه تنوعی نداشت. همسرم به هیچ وجه در روابط جنسی انعطاف نداره به شکلی که رابطه جنسی ما کاملا خشک و بی روح و تکراری بود. ولع جنسی که باید در یک زن دیده بشه رو آنچنان در اون نمیدیدم و از خیلی کارها در روابط جنسی دوری می کنه.

اون به رابطه جنسی فقط به شکل یک رفع تکلیف نگاه می کنه. این در حالی هست که من خودم از نظر میل جنسی بسیار فعال، داغ و منعطف هستم و همیشه هم به بهترین شکل ممکن اون رو ارضا می کنم  ولی در مقابل بهتره بگم که همسرم هیچ هنری در این رابطه نداره

بارها و بارها و بارها راجع به این موضوع باهاش صحبت کردم. بهش گفتم بیا بریم پیش مشاور اما ایشون به بدترین شکل ممکن گارد میگیره و همیشه میگه من چیزی کم نمیزارم تو بهانه میگیری. البته سعی خودش رو می کنه اما کاملا مشخص هست که تلاشش مصنوعی هست.

این 5 سال به همین شکل گذشت و من نتونستم همسرم رو در این رابطه ارتقا بدم. بالاخره حدود یک سال پیش با خانومی دوست شدم و باهاش ارتباط برقرار کردم. این خانوم هرچیزی که همسرم در اون کمبود داشت رو به بهترین شکل ممکن برام برآورده کرد و من باهاش فهمیدم که یک رابطه جنسی عالی یعنی چی. به نحوی که یک بار معاشقه با اون به تمام نزدیکی های من و همسرم در این 5 سال ارزش داره.

Loading...

اصلا به هیچ وجه قابل مقایسه نیستند. هنوز هم با این خانم در ارتباط هستم. الان نگران زندگی خودم و زنم هستم. از طرفی اون و دوست دارم اما از طرف دیگه نمیتونم اونطور که باید با زنم رابطه برقرار کنم. توی خونه عصبی و بی حوصله هستم. همسرم واقعا من رو دوست داره و اگر بفهمه من با کسی ارتباط دارم قطعا جدا میشه. اما چه کنم که در روابط زناشویی هیچ هنری نداره. در اون سمت خانمی با من ارتباط داره که واقعا الهه آمیزش هست. خیلی موقعها به انتخابم شک میکنم. واقعا نمیدونم باید چیکار کنم . کمکم‌ کنید تا زندگیم از هم جدا نشه !
مقاله قبلیفال روزانه شنبه ۱۵ شهریور(برج سنبله) بهمراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

Loading...

جواب دهید

نظر دهید
نام خود را وارد کنید