آقایان بخوانند – چگونه یک زن را به اوج لذت برسانیم ؟

0
562
Loading...


برای به اوج لـذت رساندن زنان نیاز به برقراری یک ارتباط صحیح با همسر خود دارید. برای مردان بسیار خوشایند است که ببینند زنی که عاشقش هستند در کنار آن‌ها خوشحال است؛ با این حال بسیاری از آن‌ها نمی‌دانند که چگونه باید یک زن را به اوج لـذت برسانند

رابطه جـنسی یکی از عوامل تعیین کننده در کیفیت رابطه زوجین و ماندگاری آن است. عدم اهمیت به این موارد باعث می‌شود که در نظر زنی که با او رابطه دارید رفتارهای جـنسی شما خودخواهانه به نظر برسد که در نهایت به سرد شدن او نسبت به رابطه منجر می‌شود.در ادامه راهکارهایی که در بهبود رابطه جنسی با همسرتان معجزه خواهد کرد و او را به اوج لذت می‌رساند بررسی می کنیم

closeup portrait of blonde woman – graphicstock.com

 

۱-به همسرتان کمک کنید تا آرام شود

اولین کار برای به اوج لذت رساندن زنان، دادن احساس آرامش به اوست. پس سعی کنید تمام آنچه که برای او لذت بخش است را برای او انجام دهید. در نتیجه تا حد زیادی اضطراب اولیه و استرس او کاهش می‌یابد. زنان در زمان‌هایی که استرس زیادی دارند میل جنسی شان تا حد زیادی کاهش می‌یابد و لذت بردن از رابطه جنسی برایشان سخت میشود.

2- برای به اوج لذت رساندن زنان وقت بگذارید

قبل از برقراری رابطه جنسی زمانی را صرف معاشقه کنید تا او را برای برقراری رابطه جنسی آماده کنید. عشق بازی برای یک زن بسیار مهم است و میزان لذت رابطه جنسی هر دو نفر را تا حد زیادی افزایش می‌دهد. قبل از برقراری رابطه جنسی با همسر خود با شیطنت صحبت کنید ولی حواستان باشد که زیاده روی نکنید. با صحبت کردن در مورد مسائل مختلف جنسی و توجه به پاسخ‌ها و عکس العمل‌های همسرتان می‌توانید علایق جنسی او را به راحتی کشف کنید.

Loading...

3- برای به اوج لذت رساندن زنان آناتومی بدن او را بشناسید

نارضایتی جنسی یکی از مشکلاتی است که برخی از زوجین با آن مواجه هستند. یکی از دلایل مهم آن، عدم اطلاع و آگاهی مردان از آناتومی بدن زنان و نحوه ارضا کردن آنان است. طبیعی است که زنان از تحریک واژن لذت ببرند ولی در زنان مسئله پیچیده‌تر است. کسب اطلاعات بیشتر در مورد نقاط حساس بدن زنان به شما کمک می‌کند تا شریک جنسی خود را به اوج لذت برسانید.

4- در رابطه جنسی خود تنوع داشته باشید

در واژن زنان چندین پایانه عصبی وجود دارد. بنابراین آنچه که سبب لذت در زمان دخول در زنان می‌شود، تنوع در حرکات شما می‌باشد. سعی کنید ریتم، فشار و زوایای مختلف را امتحان نمایید تا حالتی را پیدا کنید که همسرتان بیشترین واکنش و لذت را نسبت به آن دارد. این حالت برای زنان مختلف متفاوت است بنابراین شما باید حالت ایده آل همسرتان را بیابید و در استایلهای رابطه جنسی خود تنوع داشته باشید.

5- به اوج لذت رساندن زنان با رابطه جنسی دهانی را امتحان کنید

رابطه جنسی دهانی از مواردی است که اکثر مردان دوست دارند که بیشتر این نوع رابطه بر روی آنان انجام شود و خودشان تمایل زیادی برای انجام این کار ندارند. زنان نیز مانند مردان از رابطه جنسی دهانی لذت می‌برند. اگر می‌خواهید که رابطه بهتری با همسرتان داشته باشید؛ باید بیشتر رابطه جنسی دهانی برقرار کنید. یکی از مواردی که به شما کمک می‌کند این است که از همسرتان بخواهید تا شما را در مورد نحوه انجام رابطه جنسی دهانی راهنمایی کند. ولی به طور کلی در زمان برقراری رابطه جنسی دهانی باید تمرکز شما بر روی کلیتوریس باشد. اما از تحریک بقیه قسمت‌های واژن غافل نشوید. باید در زمان برقراری این رابطه تلاش کنید تا بفهمید دقیقا که با تحریک کدام نقاط همسرتان لذت بیشتری از برقراری رابطه جنسی دهانی می‌برد.

6- فانتزی‌های او را کشف کنید

زنان فانتزی‌های جنسی خاص خود را دارند و تا زمانی که به طور کامل اطمینان نداشته باشند که می‌خواهید آنها را ارضا نمایید؛ فانتزی‌های خود را بیان نمی‌کنند. باید شرایطی را فراهم نمایید تا همسرتان بتواند خواسته هایش را به راحتی با شما در میان بگذارد و آشکارا با شما در مورد علایق جنسی خود صحبت کند. شاید بیان این خواسته برای او بسیار دشوار باشد. تلاش کنید تا فانتزی‌های همسرتان را زنده نمایید.

7- در رابطه جنسی جایتان را با یکدیگر عوض کنید

در برقراری رابطه جنسی بعضی از زنان دوست دارند تسلیم باشند، برخی از زنان نیز ترجیح می‌دهند که در حین برقراری رابطه جنسی کنترل همه چیز را در دست بگیرند. این علایق در زنان مختلف متفاوت می‌باشد و هیچ کسی نمی‌تواند به شما بگوید که زن شما کدام یک از این دو حالت است. برای اینکه بفهمید که همسر شما کدام یک از این دو حالت را دوست دارد، به او فرصت دهید. کنترل رابطه جنسی را به او واگذار نمایید. با انجام این کار می‌توانید علایق جنسی همسر خود را بهتر بشناسید

Loading...

جواب دهید

نظر دهید
نام خود را وارد کنید