دو پرونده واقعی – دختر جوان و شوهر صیغه ای مادر ؛ تعرض به خواهر زن با تهدید

0
2080
Loading...


دختر جوانی که خواست نامش فاش نشود به قاضی گفت که از سوی شوهر خواهرش مورد تعرض قرار گرفته بود . متهم در جواب گفت من هرگز به زور این کار را انجام ندادم بلکه او خودش به من نزدیک می‌شد. شاکی که از شنیدن این حرف بشدت عصبی شده بود با رد این ادعا گفت: من به حدی از این مرد متنفرم که حاضر نیستم به او نگاه کنم

دختر جواب گفت : آن موقع به‌خاطر اینکه می‌ترسیدم زندگی خواهرم به هم بخورد و سکوت کردم و حرفی نزدم، اما وقتی چند بار دیگر این ماجرای تلخ تکرار شد و او هربار با تهدید چاقو مرا مورد آزار جنسی قرار میداد و به من نزدیک میشد تصمیم به شکایت گرفتم. در ادامه بررسی پرونده از آنجا که نتایج آزمایش‌های پزشکی قانونی صحت ادعای این دختر را تأیید می‌کرد مرد جوان بازداشت شد

اما متهم صبح دیروز در دفاع از خود به قضات گفت: من هرگز به زور این کار را انجام ندادم بلکه او خودش به من نزدیک می‌شد. شاکی که از شنیدن این حرف بشدت عصبی شده بود با رد این ادعا گفت: من به حدی از این مرد متنفرم که حاضر نیستم به او نگاه کنم.

دومین پرونده
در جلسه دیگری که صبح دیروز در دادگاه کیفری برگزار شد قضات به‌شکایت زن میانسالی رسیدگی کردند که با مراجعه به دادگاه مدعی شده بود همسر صیغه‌ای وی به دخترش تجاوز کرده و حالا او باردار شده است.

Loading...

این زن به قضات گفت: ۴ سال قبل با مردی ۵۵ ساله که همسر و فرزند داشت عقد موقت کردم. من از ازدواج اولم ۳ دختر دارم آن موقع دختر کوچکم حدود 19 ساله بود. بعد از مدتی متوجه شدم دخترم عصبی و پرخاشگر و بی‌قرار شده است.

فکر می‌کردم به خاطر ازدواج من دچار این حالت و پریشانی شده است هر چه می‌پرسیدم جوابی نمی‌داد تا اینکه چند ماه قبل متوجه شدم مدام حالت تهوع دارد و بیمار است او را برای معاینه پیش دکتر بردم، ولی وقتی جواب آزمایش‌هایش را دیدم شوکه شدم.

دخترم باردار بود. آن موقع بود که دخترم لب باز کرد و گفت که از مدت‌ها پیش از سوی شوهر صیغه‌ای من مورد تعرض قرار می‌گرفته است، اما از ترس حرفی نمی‌زده است. در ادامه مرد میانسال بازداشت شد و در حالی که منکر اتهام خود بود گفت: این مادر و دختر دروغ می‌گویند.

حدود ۵ ماه قبل همسر اولم از ماجرای ازدواج موقتم با این زن باخبر شد و من مجبور شدم این زن را رها کنم و دیگر ارتباطی با او نداشتم حالا وی برای اینکه از من انتقام بگیرد چنین ادعایی را مطرح کرده است.

مرد متهم در ادامه گفت: زمانی که من به خانه این زن رفت و آمد داشتم متوجه شدم دخترش با پسری دوست بوده و با هم ارتباط دارند شاید آن پسر مسبب بارداری‌ دخترش باشد. پس از اظهارات متهم، دختر نوجوان به قاضی پرونده گفت: من دوست پسر دارم، اما هیچ ارتباط خاصی با او نداشتم، اما این مرد از همان ۴ سال قبل که با مادرم ازدواج کرد مدام مرا مورد آزار و اذیت و تعرض قرار می‌داد تا اینکه این بلا را سرم آورد و باردارم کرد !

بدین ترتیب قضات دادگاه پس از شنیدن اظهارات طرفین پرونده دختر نوجوان را برای انجام آزمایش «دی‌ان‌ای» به پزشکی قانونی فرستادند تا مشخص شود جنین وی متعلق به مرد میانسال است یا خیر.

Loading...

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here